Działamy od 1989 roku

Butle gazowe w budownictwie

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor AmeriGas Hanex

Szukasz butli gazowych do robót budowlanych?

Wiemy jak absorbująca jest praca na budowie, dlatego chcemy Ci ułatwić dostęp do gazu zapewniając szybką dostawę i załatwiając za Ciebie formalności.

Zobacz wybór butli gazowych dla budownictwa

Butle gazowe AmeriGas sprawiają, że korzystanie z nich na budowie jest proste i przyjemne. Są łatwe w transporcie, proste w montażu i przyjazne w użyciu.

Butla stalowa 11kg dla budownictwa

Butla stalowa – 11 kg

  • pojemność butli: 11 kg
  • wytrzymała stalowa konstrukcja
  • zawiera propan lub propan-butan
Butla stalowa 33 kg dla budownictwa

Butla stalowa – 33 kg

  • pojemność butli: 33 kg
  • wytrzymała stalowa konstrukcja
Butla dom light gotowanie na gazie

Butla DOM LIGHT

  • montaż butli bez użycia narzędzi dzięki reduktorowi Klik-On
  • waga pustej butli: 6,8 kg
  • pojemność butli: 10 kg propan
    kompozytowe rączki nieodmrażające dłoni i zapewniające pewny chwyt

Zastosowanie butli gazowych w budownictwie

Osuszanie podczas budowy

Osuszanie budynków w trakcie ich budowy pozwala na znaczne przyspieszenie prac wykończeniowych, a tym samym szybsze ukończenie zlecenia. Ponadto, osuszacze działają nawet w bardzo niskich temperaturach bliskich zera, co sprawia czynności budowlane mogą trwać nawet w jesienią i wczesną wiosną. Butle gazowe można również równolegle wykorzystywać do realizacji innych prac, na przykład zgrzewania papy, co skraca czas inwestycji. Pozbawiony wilgoci budynek to mniej energii potrzebnej do ogrzewania w trakcie jego użytkowania, a także ochrona przed rozwojem niebezpiecznych grzybów oraz pleśni. Z tego powodu poprawnie przeprowadzony zabieg to opłacalna inwestycja, którą docenią odbiorcy zlecenia i jego użytkownicy.

Gaz płynny w przemyśle metalurgicznym

Nasz gaz płynny w butlach sprawdza się między innymi w przemyśle kuźniczym, hutniczym, stoczniowym, maszynowym, samochodowym oraz w zakładach naprawczych. Umożliwia bowiem wykonywanie takich podstawowych czynności, jak:obróbka cieplna metali (odpuszczanie, wyżarzanie), gazowe nawęglanie stali, obróbka cieplna metali eliminująca utlenianie, wytop metali oraz ich uszlachetnianie, opalanie pieców grzewczych, które podgrzewają materiał do obróbki plastycznej, opalanie wypływek, podgrzewanie blach do profilowania i prostowania, ręczne i automatyczne cięcie blach.Produkty AmeriGas to rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i średnich firm, które zajmują się obróbką cieplna metali, a zwłaszcza produkcją konstrukcji spawanych. Zmiana paliwa na gaz w butlach pozwala na zmniejszenie kosztów, zredukowanie do zera emisji substancji szkodliwych do atmosfery oraz zapewnienie stabilności i wydajności procesów produkcyjnych.

Prace dekarskie i krycie papą

Krycie papą termozgrzewalną jest jednym z najczęściej wykorzystywanym materiałem budowlanym. Ze względu na atrakcyjne ceny i trwałość krycie papą i obrabianie papą to czysta przyjemność. Podczas wymiany dachu należy zwrócić uwagę na krycie papą termozgrzewalną z warstwą ocieplającą ze styropianu. Palnik dekarski do papy gazowy do opalania 3 dysze to doskonały sposób, by prace przebiegały sprawie i komfortowo.Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz prace remontowe na małą skalę, czy zajmujesz się profesjonalnym budownictwem, dobierzemy dla Ciebie ofertę najkorzystniejszą pod względem zarówno finansów, jak i wydajności. Mobilna energia gazowa to wygoda, ekonomiczność i ekologiczność. Skracając czas realizacji zlecenia, zwiększysz także Swoje zyski. Mobilna energia w butlach, którą oferujemy to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Zobacz inne zastosowanie butli gazowych AmeriGas

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny wygląd, niewielki ciężar oraz łatwość montażu sprawiają, że korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Foodtrucki

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność – to zalety nowoczesnych butli gazowych AmeriGas, które idealnie sprawdzą się w foodtruckach.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zastosowanym w butlach AmeriGas, wymienisz ją szybko bez narzędzi.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Domki letniskowe

Zadbaj o ciepło w domku letniskowym podczas wypadu na weekend nad jezioro i lasu. Z naszymi butlami ogrzejesz domek i przygotujesz posiłki.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl