Działamy od 1989 roku

Butle gazowe dla domków letniskowych

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor AmeriGas Hanex

Butle gazowe dla domków letniskowych

Zadbaj o ciepło w letniskowym domu podczas wypadu na weekend nad jezioro lub do lasu. Z naszymi butlami nie tylko ogrzejesz domek, ale też przygotujesz śniadanie dla swoich bliskich. Butla z gazem do ogrzania domku wypoczynkowego to znakomity pomysł z perspektywą na przyszłość.

Zobacz wybór butli gazowych dla domków letniskowych

Butle gazowe AmeriGas sprawiają, że korzystanie z nich podczas wypoczynku w Waszym domku letniskowym jest proste i przyjemne. Są łatwe w transporcie, proste w montażu i przyjazne w użyciu. Dostarczamy gaz Poznań, gaz Oborniki, Gniezno, Piła i okolice.

Butla stalowa 11kg dla budownictwa

Butla stalowa – 11 kg

 • pojemność butli: 11 kg
 • wytrzymała stalowa konstrukcja
 • zawiera propan lub propan-butan
Butla NANO gotowanie na gazie

Butla NANO

 • szybka instalacja i wymiana za pomocą reduktor Klik-On
 • montaż butli bez użycia narzędzi
 • pojemność butli: 8 kg propan
 • kompaktowy rozmiar i tylko 6,6 kg wagi pustej butli
 • wysokość butli – 507 mm
Butla dom light gotowanie na gazie

Butla DOM LIGHT

 • montaż butli bez użycia narzędzi dzięki reduktorowi Klik-On
 • waga pustej butli: 6,8 kg
 • pojemność butli: 10 kg propan
  kompozytowe rączki nieodmrażające dłoni i zapewniające pewny chwyt

Ogrzewanie i gotowanie w Twoim domku letniskowym

Jaki wybrać piecyk gazowy

Używając gazu do ogrzewania domku za miastem na działce jesteśmy w stanie wydajniej gospodarować ciepłem. Poza tym nie musimy do tego używać prądu. Piecyk gazowy wymaga jedynie podłączenia do butli z propanem lub propanem-butanem. Można go wykorzystać także w ogrodzie czy na tarasie budynku. Przy wyborze urządzenia grzewczego warto zwrócić uwagę, czy: regulacja ustawienia mocy sprawdza się użyciu, posiada elementy bezpieczeństwa, zapalnik piezoelektryczny, czujnik CO2, bezpiecznik zapłonu, zabezpieczenie stabilności, łatwo je przemieszczać, ma kółka i można w środku umieścić butlę. Dzięki temu domek może zapewnić Ci wypoczynek przez cały rok. Z piecem na gaz przytulna atmosfera zagości w jego ścianach, a o chłodnych porankach czy zimnej wodzie zapomnisz raz na zawsze.

Główne korzyści z butli AmeriGas

Wysoka jakość gazu i opłacalność w porównaniu do prądu, wydłużona żywotność promienników oraz palników Stałość i terminowość dostaw, bezpieczny reduktor Klik On do szybkiej wymiany butli NANO i DomLight, idealne do zasilania kmominków gazowych, dzięki kontroli szczelności i masy podczas procesu napełniania gwarantujemy, że każda butla opuszczająca rozlewnię AmeriGas jest bezpieczna i zawiera odpowiednią ilość gazu, osłona z tworzywa w butli NANO oraz DomLight posiadają ergonomiczne rączki dzięki czemu zapewnia wygodny i pewny chwyt

Zobacz inne zastosowanie butli gazowych AmeriGas

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny wygląd, niewielki ciężar oraz łatwość montażu sprawiają, że korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Foodtrucki

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność – to zalety nowoczesnych butli gazowych AmeriGas, które idealnie sprawdzą się w foodtruckach.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zastosowanym w butlach AmeriGas, wymienisz ją szybko bez narzędzi.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Domki letniskowe

Zadbaj o ciepło w domku letniskowym podczas wypadu na weekend nad jezioro i lasu. Z naszymi butlami ogrzejesz domek i przygotujesz posiłki.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl