Działamy od 1989 roku

Energia tam, gdzie Ty

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor AmeriGas Hanex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem gazu w butlach AmeriGas

W codziennym użytkowaniu butli gazowych kluczową rolę odgrywa bezpieczeństwo. Właśnie z tego powodu w AmeriGas wkładamy wiele wysiłku w zagwarantowanie bezpieczeństwa użytkownikom naszych butli.

Butle AmeriGas napełniane są gazem, który przechodzi wieloetapowe kontrole jakości prowadzone przez niezależne laboratoria. Dzięki temu płomień nie kopci podczas spalania i nie śmierdzi.

Wybierając butlę AmeriGas masz gwarancję, że w butli jest zawsze tyle gazu za ile zapłaciłeś. Dzięki temu możesz na dłużej i bezpieczniej gotować na butli.

Gaz w butlach

Butle AmeriGas napełniane są gazem, który przechodzi wieloetapowe kontrole jakości prowadzone przez niezależne laboratoria. Dzięki temu płomień nie kopci podczas spalania i nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu. Wybierając butlę AmeriGas masz gwarancję, że w butli jest zawsze tyle gazu za ile zapłaciłeś. Dzięki temu możesz dłużej i bezpieczniej gotować na butli.

Dostawy

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość dostarczonego towaru i dostępność produktów przez cały rok. Sprzedaż gazów technicznych możliwa jest także w ilościach hurtowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, darmowy dowóz towaru w odległości 140 km od siedzimy naszej firmy, a wszystko przy profesjonalnym wsparciu naszego personelu. Dostarczmy gaz Poznań, Oborniki, Gniezno, Piła i okolice.

Zobacz zastosowanie butli gazowych AmeriGas

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny wygląd, niewielki ciężar oraz łatwość montażu sprawiają, że korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Foodtrucki

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność – to zalety nowoczesnych butli gazowych AmeriGas, które idealnie sprawdzą się w foodtruckach.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zastosowanym w butlach AmeriGas, wymienisz ją szybko bez narzędzi.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Domki letniskowe

Zadbaj o ciepło w domku letniskowym podczas wypadu na weekend nad jezioro i lasu. Z naszymi butlami ogrzejesz domek i przygotujesz posiłki.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl