Działamy od 1989 roku

Butle gazowe do kamperów i jachtów

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor AmeriGas Hanex

Kamper - wolność i wygoda w podróży

Coraz popularniejszą formą wyjazdów bliższych i dalszych są podróże kamperem, samochodem z przyczepą kempingową i kempingi w Polsce nad morzem czy nad jeziorem za free, nie płacąc na pensjonat, hotel. W każdej nawet niedalekiej podróży z noclegiem liczą się komfort i wygoda, z której nie trzeba rezygnować w momencie gdy decydujemy się na kemping. Obecnie kampery są wyposażone w mini kuchnię, lodówkę, toaletę, prysznic, podgrzewacz wody na gaz z butli.  Z takim pojazdem stajemy się samowystarczalni. W każdym momencie możemy wziąć odświeżającą kąpiel, czy ugotować posiłek, by spożyć go z rodziną na łonie natury. Najpopularniejszym i najbardziej wydajnym źródłem energii w kamperze jest gaz propan-butan, który może być umieszczony w zbiorniku bądź butlach. Z racji wygody i komfortu użytkowania najpraktyczniejsze są butle. Oferujemy butle gazowe do kamperów i jachtów.

Zobacz wybór butli gazowych dla kamperów i jachtów

Butle gazowe AmeriGas sprawiają, że korzystanie z nich podczas podróży kamperem, czy jachtem jest proste i przyjemne. Są łatwe w transporcie, proste w montażu i przyjazne w użyciu.

Butla stalowa 11kg dla budownictwa

Butla stalowa – 11 kg

 • pojemność butli: 11 kg
 • wytrzymała stalowa konstrukcja
 • zawiera propan lub propan-butan
Butla NANO gotowanie na gazie

Butla NANO

 • szybka instalacja i wymiana za pomocą reduktor Klik-On
 • montaż butli bez użycia narzędzi
 • pojemność butli: 8 kg propan
 • kompaktowy rozmiar i tylko 6,6 kg wagi pustej butli
 • wysokość butli – 507 mm
Butla dom light gotowanie na gazie

Butla DOM LIGHT

 • montaż butli bez użycia narzędzi dzięki reduktorowi Klik-On
 • waga pustej butli: 6,8 kg
 • pojemność butli: 10 kg propan
  kompozytowe rączki nieodmrażające dłoni i zapewniające pewny chwyt

Bezpieczne butle gazowe do kampera i na jacht

Butle gazowe - jakie wybrać?

Zastanawiając się nad wyborem butli gazowej do naszego kampera warto wziąć pod uwagę parę kwestii. Butla musi być stosunkowo lekka - może się zdarzyć, że wymieniać ją będzie musiała kobieta, bezpieczna, maksymalnie wydajna i przyjazna środowisku. Wszystkie te warunki spełniają, cieszące się na rynku ogromna popularnością ze względu na parametry jakościowe, butle firmy AmeriGas. Są kompaktowe i lekkie. Dodatkowo posiadają prosty system wymiany butli KLIK-ON (przy używaniu go w pojeździe turystycznym należy zaopatrzyć się także w reduktor i adapter), który gotowość butli do użycia sygnalizuje charakterystycznym kliknięciem. Wymiana butli nie będzie już kwestią, która narazi nas na stres. Nawet gdy gaz się skończy w najbardziej nieoczekiwanym miejscu, pomocą służy firma AmeriGas, która w całej Polsce posiada aż trzy tysiące punktów wymiany i zakupu. Butle firmy AmeriGas NANO i DOMLIGHT składają się z elementów, które podlegają pełnemu recyklingowi. dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że wewnątrz butli znajduje się gaz pod odpowiednim ciśnieniem zapewnia, wykorzystana przy produkcji technologia hybrydowa, ultrabezpieczny zawór oraz trzy warstwy - zewnętrzna wykonana z plastiku, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniami UV, środkowa, którą tworzy odporny materiał kompozytowy (TWINTEX), natomiast wewnątrz butla pokryta została stalą najwyższej jakości. Dodatkową zaletą jest niestandardowy, atrakcyjny wygląd butli. Jej kompaktowa forma sprawi, że łatwo się ja przechowuje, co jest wyjątkowo ważne na ograniczonej przestrzeni przyczepy kempingowej bądź kampera. Ten innowacyjny produkt, spełniający wymogi najnowocześniejszych technologii spełni wymagania nawet najbardziej wymagającej grupy klientów.

Zobacz inne zastosowanie butli gazowych AmeriGas

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny wygląd, niewielki ciężar oraz łatwość montażu sprawiają, że korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Foodtrucki

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność – to zalety nowoczesnych butli gazowych AmeriGas, które idealnie sprawdzą się w foodtruckach.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zastosowanym w butlach AmeriGas, wymienisz ją szybko bez narzędzi.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Domki letniskowe

Zadbaj o ciepło w domku letniskowym podczas wypadu na weekend nad jezioro i lasu. Z naszymi butlami ogrzejesz domek i przygotujesz posiłki.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl