Działamy od 1989 roku

Produkty Campingaz

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor produktów Campingaz Hanex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Campingaz

Grille Campingaz przygotowanno w taki sposób, aby właściciel mógł na podstawie załączonej instrukcji łatwo go złożyć. Poszczególne części są już zmontowane w celu szybkiego montażu i zaoszczędzenia czasu.

Campingaz gwarantuje wysoką jakość wszystkich modeli grilli gazowych, nieskomplikowaną konstrukcję i trwałość swoich produktów oraz minimalne koszty konserwacji grilla.

Jako dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich sprzedanych modeli grilli Campingaz.

Grille ogrodowe

Bez dymu i kłopotliwego rozpalania. Nasza oferta grill gazowy uczyni przyjęcia w ogrodzie przyjemnymi i łatwymi. Wyposażyliśmy je we wszystko co niezbędne do komfortowego grillowania - elektroniczny zapłon, duże powierzchnie do grillowania, łatwe gromadzenie nadmiaru tłuszczu, wysuwane ruszty oraz proste czyszczenie. Obojętne czy chcesz grilla z dwoma palnikami bocznymi czy żeliwną płytą, w stylu drewnianym lub stalowym, mamy odpowiedni wybór dla każdego. Nasze akcesoria ułatwią przygotowanie pysznych potraw.

Grille turystyczne

Zrób więcej z posiłku dzięki szerokiej gamie pieców Campingaz. wszystkie grille i piece są obsługiwane przez naszą globalnie dostępną gamę wkładów i butli z gazem. Niezależnie od wyboru, możesz mieć pewność, że są one niezawodne, bezpieczne i praktyczne. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą latarek cylindrycznych i kasetowych i znajdź to, co najlepiej pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od wyboru, możesz być pewny, że są niezawodne, bezpieczne i praktyczne.

Gaz i akcesoria do grilli

Źródło zasilania dla twojego grilla, kuchenki, lampki lub opalarki.Jeśli zamierzasz nosić gaz w plecaku lub chcesz aby zajmował on mało miejsca w bagażach wybierz lekkie i małe naboje. Nasze naboje z zaworem mogą być bezpiecznie wielokrotnie łączone i odłączane od urządzeń. Jeśli nie potrzebujesz odłączać naboju od urządzenia, wybierz naboje przebijane będące najtańszymi w eksploatacji i najłatwiej dostępnymi.

Dostawa

Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktu, dostępność produktu przez cały rok. Oferujemy też atrakcyjne ceny i wysoki poziom obsługi. Zapewnimy produkty oraz akcesoria.

Napisz jeśli masz jakieś pytania

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl