Działamy od 1989 roku

Gaz w butlach

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor gazu w butlach Novatek Hanex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem gazu w butlach Novatek

Ściśle sprecyzowany profil działalności oraz koncentracja na tym, co potrafimy robić najlepiej z pewnością służą naszym Klientom. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w produkcji, logistyce i sprzedaży NOVATEK PAO oraz zespół profesjonalistów w Polsce możemy skutecznie zaspokoić zróżnicowane potrzeby zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych w zakresie produktów i usług związanych z rynkiem LPG. 

Własne złoże czyni firmę niezależną od importerów gazu w Polsce, zapewniając stabilność dostaw najwyższej jakości gazu przez cały rok.

Gaz LNG

Gaz ziemny w postaci skroplonej (LNG) to wydajne, ekologiczne i ekonomiczne paliwo, które zyskuje na znaczeniu w obliczu coraz bardziej restrykcyjnych norm czystości spalin oraz w związku z poszukiwaniem przez firmy rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów. Dzięki współpracy z firmą Novatek Green Energy komfortowo zatankujesz swoją flotę na terenie własnej bazy. W przeciwieństwie do oleju napędowego gaz jest paliwem niezwykle przyjaznym dla środowiska dzięki znaczącemu ograniczeniu emisji tlenków siarki, dwutlenku węgla, tlenków azotu oraz prawie całkowitemu wyeliminowaniu emisji cząstek stałych. Kolejną korzyścią jest znaczne ograniczenie hałasu, co otwiera przewoźnikom nowe perspektywy biznesowe w strefach ograniczonego ruchu miejskiego, czy też w zakresie dostaw nocnych.

Gaz w butlach Novatek

Novatek Green Energy rekomenduje stosowanie gazu płynnego z butli do przyrządzania posiłków oraz do zasilania piecyków gazowych, promienników, a także w procesach technologicznych z uwagi na: wysoką kaloryczność i temperaturę płomienia; wysoki stopień odparowania gazu ze stanu ciekłego co umożliwia pracę w ujemnych temperaturach (do -40 stopni C); możliwość zasilania urządzeń o wiele większej mocy, co jest szczególnie ważne przy nagrzewnicach. Gaz Novatek jest idealnym produktem do napełniania butli syfonowych, ponieważ jest wyjątkowo czysty i wydajny, co wpływa na żywotność silnika oraz niezakłóconą pracę wózków widłowych. Jego stosowanie zmniejsza ilość napraw, przeglądów oraz częstotliwość przestojów.

Dostawy gazu w bultach Novatek

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość dostarczonego towaru i dostępność produktów przez cały rok. Sprzedaż gazów technicznych możliwa jest także w ilościach hurtowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, darmowy dowóz towaru w odległości 140 km od siedzimy naszej firmy, a wszystko przy profesjonalnym wsparciu naszego personelu.

Gdzie można stosować gaz w butlach Novatek

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Butle gazowe Novatek to łatwość montażu. Butle z gazem doskoanle sprawdzą się w każdym domu, a korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Foodtrucki

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność, gaz w butlach, które idealnie sprawdzi się w foodtruckach oraz małej gastronomii.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Można z nich korzystać na placach budowy oraz przy robotach dekarskich.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Domki letniskowe

Zadbaj o ciepło w domku letniskowym podczas wypadu na weekend nad jezioro i do lasu. Z naszymi butlami ogrzejesz domek i ciepłe przygotujesz posiłki.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl