Działamy od 1989 roku

Butle gazowe Gaspolu

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Butle gazowe Gaspol

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem gazu w butlach Gaspol

Gaspol ma długą historię dostarczania ludziom energii. Zbudowaliśmy relacje oparte na lojalności. Byliśmy i jesteśmy biznesem dla ludzi, prowadzonym z myślą o ich potrzebach. Zaspokajamy je poprzez jakość naszych produktów i usług.

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce.

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, pięć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG.

Terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie zapewniają nam elastyczność w wyborze dostawców. Dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

Ponad 30-letnie doświadczenie w obrocie gazem płynnym przekłada się na doskonałą znajomość dostawców i źródeł pochodzenia gazu.

Butle gazowe Gaspol

Wydajne i bezpieczne źródło zasilania urządzeń do gotowania, z którego korzysta ponad 30 proc. polskich gospodarstw domowych. Butla jest dostępna w wersji z kołnierzem i bez kołnierza. Z butli gazowych korzysta ponad 30% polskich gospodarstw domowych. Butli z oferty GASPOLU możesz używać w domu, ogrodzie, na wycieczce turystycznej. Sprawdź jakie to proste.

Dostawa

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość dostarczonego towaru i dostępność produktów przez cały rok. Sprzedaż gazów technicznych możliwa jest także w ilościach hurtowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, darmowy dowóz towaru w odległości 140 km od siedzimy naszej firmy, a wszystko przy profesjonalnym wsparciu naszego personelu.

Zobacz zastosowanie butli gazowych Gaspol

Wózki widłowe

Gaz zastosowany w naszych butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Gotowanie w domu

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny wygląd, niewielki ciężar oraz łatwość montażu sprawiają, że korzystanie z butli gazowych jest proste i przyjemne.

Ogrzewanie domu

Mały rozmiar, niska waga i maksymalna wydajność – to zalety nowoczesnych butli gazowych Gaspol.

Budownictwo

Podłączenie butli gazowej jest teraz proste. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zastosowanym wymienisz ją szybko bez narzędzi.

Kampery i jachty

Funkcjonalność naszych butli na gaz pozwoli Ci używać ich nawet w kamperze lub na jachcie. Do podłączenia nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

Grille gazowe

Możesz gotować w ogrodzie i cieszyć się grillem gazowe, nasze butle doskonale się w nich sprawdzają.

Napisz i zamów bezpłatną dostawę butli

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną dostawę butli

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl