Działamy od 1989 roku

Najlepszy ekogroszek

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Dystrybutor ekogroszek KTK Polska Hanex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem węgla ekogroszek KTK Polska

Produkt najwyższej jakości to nie tylko certyfikaty, ale i odpowiedzialność za środowisko. Utrzymywanie najwyższych standardów produktu zapewnia niską emisję pyłów i szkodliwych gazów. Produkt o właściwej charakterystyce oraz wysokich parametrach grzewczych to także bardziej efektywne ogrzewanie a co za tym idzie oszczędności przekładające się na pozytywne opinie naszych Klientów.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość naszych produktów dlatego podlegają one stałemu monitoringowi laboratorium SGS Polska oraz Instytutu Chemicznej Przeróbki Wegla.

Pozytywne wyniki testów zostały nagrodzone certyfikatami bezpieczeństwa ekologicznego oraz licznymi atestami poświadczającymi o ich jakości i wydajność.

Ekogroszek Czarna Perła

Węgla Czarna Perła nie trzeba przedstawiać - to jeden z najpopularniejszych workowanych opałów w Polsce. Klienci cenią sobie świetną jakość i powtarzalność partii za przystępną cenę. Jest to nisko zasiarczony i niespiekający węgiel gwarantujący spokojne i bezpieczne ogrzewanie Twojego domu.

 • Optymalna wartość opałowa: 22-24 MJ
 • Niska zawartość siarki: 0,4%
 • Frakcja: 5-25 mm
 • Zawartość popiołu: maks do 12%

Ekogroszek Husky

Ekogroszek workowany HUSKY sprawdzi się jako opał w Twoim domu zarówno w mroźne, zimowe noce jak i w wiosenne i letnie dni do ogrzewania CWU. Dzięki nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej HUSKY jest suchym węglem o idealnej granulacji 5-25 mm, oczyszczonym z kamieni i innych zanieczyszczeń. Ponadto niska zawartość siarki (0,4%) przedłuży żywotność Twojego kotła.

 • Optymalna wartość opałowa: 25 MJ
 • Niska zawartość siarki: 0,4%
 • Frakcja: 5-25 mm
 • Zawartość popiołu: maks do 12%

Ekogroszek Czarny Piorun

Produkowany w 100% z węgla kamiennego, workowany i dostarczany na paletach za darmo w całej Polsce! Nasz węgiel nadaje się idealnie do kotłów wszystkich typów – zarówno tych starszych jak i najnowocześniejszych kotłów 5 generacji. Gwarantujemy najwyższą i potwierdzoną regularnymi badaniami kaloryczność.

 • Optymalna wartość opałowa: ok. 27 MJ
 • Niska zawartość siarki: 0,4%
 • Frakcja: 5-25 mm
 • Zawartość popiołu: maks do 12%

Ekogroszek Stabek

Stabek to ekogroszkek kontrolowany na każdym etapie produkcji i dodatkowo suszony przed workowaniem. Został również oczyszczany i starannie przesiewany – finalnie klienci otrzymują stabilny opał, o stałej kaloryczności, praktycznie bez miału. Przeznaczony jest do palenia w kotłach każdego typu: tradycyjnych, zasypowych i automatycznych z podajnikiem.

 • Optymalna wartość opałowa: 24 MJ
 • Niska zawartość siarki: 0,4%
 • Frakcja: 5-25 mm
 • Zawartość popiołu: maks do 8-10%

Dostawa ekogroszek

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość dostarczonego towaru i dostępność produktów przez cały rok. Sprzedaż gazów technicznych możliwa jest także w ilościach hurtowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, darmowy dowóz towaru w odległości 140 km od siedzimy naszej firmy, a wszystko przy profesjonalnym wsparciu naszego personelu.

Sortymenty węgla

Miał

Węgiel ekogroszek / miał - Hanex

0-25 mm

Kaloryczność: 21-22 MJ
Popiół: 7 – 10%

Ekogroszek

Węgiel ekogroszek - Hanex

25-50 mm

Kaloryczność: 23-24 MJ
Popiół: 7 – 10%

Orzech, Kostka

Węgiel ekogroszek / orzech - Hanex

50-80, 80-200 mm

Kaloryczność: 24 MJ
Popiół: 7 – 10%

Zamówienia

Napisz i zamów bezpłatną dostawę ekoroszku

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń po bezpłatną dostawę ekogroszku

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl