Działamy od 1989 roku

Płynny smar do kotłów

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Carbosmar

Jesteśmy dystrybutorem płynnego smaru do kotłów na ekogroszek Carbosmar

Carbosmar – płynny smar do kotłów na ekogroszek zasilanych podajnikiem ślimakowym. O tym że taka substancja istnieje,  jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie słyszał, a już na pewno nikt nie planował stosowania we własnym kotle. Dzisiaj jest to jedyny na rynku w pełni skuteczny środek który podnosi jakość pracy kotła na wyższy poziom pod każdym względem. Carbosmar  zmniejsza poziom hałasu jaki towarzyszy pracy ślimaka przy transporcie węgla dzięki wykorzystaniu tych składników, które smarują wstęgę ślimaka i powierzchnię tunelu podajnika. 

Carbosmar jest produktem w pełni ekologicznym i bezpiecznym. Stosowanie Carbosmaru zgodnie z zaleceniami producenta nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia. Jest bezpieczny zarówno dla zdrowia jak i otoczenia. Przy produkcji Carbosmaru nie powstają żadne odpady ani produkty uboczne.

Carbosmar posiada temperaturę zapłonu ok +300 st. C, a wiec jest znacznie niższa od temperatury zapłonu węgla wynoszącą ok +225 st. C, a tym samym nie powoduje zagrożenia pożaru większego niż sam węgiel.

Carbosmar

Główne zalety stosowania Carbo smaru to: znaczne wydłużenie bezawaryjnej pracy kotła a tym samym jego żywotności, skuteczne zredukowanie hałasu jaki towarzyszy pracy podajnika (łamanie grudek węgla), spowolnienie korozji chemicznej podajnika ślimakowego i komory spalania, obniżenie poboru prądu, zmniejszenie emisji tlenków węgla i siarki a tym samym redukcja smogu.

Carbosmar

Carbosmar jako dodatek do węgla został przebadany przez Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, a wyniki badań potwierdzają teoretyczne wyliczenia dotyczące obniżki misji substancji szkodliwych. Pierwszą rzeczą jaką należy podkreślić to fakt iż Carbosmar w żaden sposób nie obniża sprawności kotła i nie pogarsza procesu spalania. Wartość kaloryczna Carbosmaru jest zbliżona do kaloryczności węgla najwyższej jakości. Wyniki badań wyraźnie wskazują na wyraźne obniżenie zawartości tlenków siarki o ok 11% obniżenie zawartości tlenku węgla o ok 9%.

Carbosmar

Skutek działania Carbosmaru który najszybciej daje się zaobserwować jest niższy poziom hałasu wydobywającego się podajnika ślimakowego i tu wyniki badań są znacznie korzystniejsze niż oczekiwania Okazało się bowiem iż w w przypadku tzw. trzasków jak i stałych odgłosów nastąpiła redukcja hałasu o 10-11 decybeli. Wartość ta określa znaczne poprawienie komfortu korzystania z Kotła na ekogroszek jak również świadczy odczuwalnie jak skutecznie obniżają się opory występujące w ślimaku. Stosowanie Carbosmaru jest równie sensowne co używanie oleju w silniku samochodowym, a korzyści wynikające z zastosowania znacznie przekraczają wydatki związane z zakupem.

Zadzwoń i zapytaj o produkty Carbosmar

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zapytaj o produkty Carbosmar

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl