Działamy od 1989 roku

Produkty firmy Osborn

Zamów:
606 764 828
67 28 36 143

Osborn - dystrybutor Hanex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Osborn

Osborn International kładzie szczególny nacisk na jakość swoich produktów, by spełniały wymagania normy DIN EN ISO 9001:2000. Wszystkie produkty firmy Osborn odpowiadają europejskim standardom EN 1083-1, EN 1083-2 oraz rygorystycznym przepisom bezpieczeństwa.

Każdy nowy produkt, który Osborn wprowadza na rynek, jest testowany w próbach na optymalną funkcjonalność. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować idealną współpracę maszyn ze szczotkami Osborn. Klienci oraz użytkownicy na całym świecie, korzystają z ogromnego doświadczenia oraz wymiany informacji naszych techników, którzy wynaleźli idealne rozwiązania do obróbki powierzchni.

Szczególna wytrzymałość jest doceniania przez naszych klientów na całym świecie. Osborn oferuje produkty idealnie pasujące do każdego typu zamówienia, spełniające wszystkie wymagania pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz wydajności podczas operacji. Osborn oferuje szeroką gamę szczotek i materiałów ściernych, wyprodukowanych dla indywidualnych potrzeb użytkowników.

Tarcze

Szeroka gama produktów Osborn w tym tarcze ścierne i tnące. Proponujemy produkty dostępne w różnych modelach, rozmiarach i przeznaczone do różnych zastosowań, dzięki czemu każda firma bez problemu znajdzie produkt odpowiadający potrzebom.

Szczotki

Proponujemy produkty dostępne w różnych modelach, rozmiarach i przeznaczone do różnych zastosowań, dzięki czemu każda firma bez problemu znajdzie produkt odpowiadający potrzebom.

Broomate

W zakładach produkcyjnych, na terenach rolniczych lub w zakładach recyklingu i zarzadzania Profesjonalne rozwiązania w zakresie czyszczenia odpadami istnieje wiele stref, które należy utrzymywać w czystości przez cały czas. Firma Osborn opracowała rozwiązanie w zakresie zamiatania (czyszczenia), które to realizuje w łatwy sposób, profesjonalnie i przy niskich kosztach. Nasza szczotka zawiera pojedyncze szczotki taśmowe o wysokiej jakości, które montuje się pod ocynkowanym kapturem o grubości 5 mm. Szczotkę Osborn Broomate® można dołączać´ do znacznej liczby pojazdów przemysłowych lub rolniczych i zbierać nią wszelkiego rodzaju ciężkie odpady, również ciecze.

Zadzwoń i zapytaj o produkty Osborn

Napisz i wyślij do nas zgłoszenie przez poniższy formularz. Nasz dział handlowy odpowiada szybko i sprawnie.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. Hanex Piotr Kukla z siedzibą w Ludomach. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wysyłania informacji o aktualnościach dotyczących oferty Hanex. Gwarantujemy użytkownikom spełnienie wszystkich przysługujących im praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia ich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Zadzwoń i zapytaj o produkty Osborn

Zadzwoń do nas. Nasz dział handlowy czeka na zamówienia pod numerami telefonów:

606 764 828

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

600 858 367

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

67 28 36 143

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00

Sprawdź jak do nas dojechać

© Copyright 2021 Hanex. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: ponad.pl